Paşaalanı Mah. Yeni Sanayi Sitesi 55. Sok. No: 16/A Karesi / Balıkesir
Yeni Sanayi Sitesi 1325 Sok. No: 25 Bandırma / BALIKESİR
0544 243 18 04

Hakkımızda

Hakkımızda

Taşıma Şartları

Ulaşım ve ulaştırma sektörü uzun yıllardır var olsa da son yıllarda varlığını ve önemini daha da hissettirmektedir. Taşımacılığın en iyi şekilde yapılması ise neredeyse tüm yaşam ve çalışma alanlarımda istenilen başarı ve konforun oluşturulmasında önem arz etmektedir.
Taşımacılık firması kurulduğu günden itibaren sektöründe en iyisi olmak için büyük bir gayretle çalışmaktadır. Taşımacılık hizmetinim gereklilikleri, şartları ve taşıma ihtiyacının mevcut pozisyonunu göz önüne alarak rotalar çizmiştir. Taşınacak ürün çeşitliliğine uygun güvenlik önlemlerinin alınması gerekli yasal belgelerin hazırlanması güvenli taşımacılık ve güvenilir firma olarak hizmet veriliyor.

Vizyon ve Misyon


Taşımacılık sektöründe en iyi, en başarılı ve en güvenilir firma olarak hizmet vermek başlıca hedef olarak benimsenmiştir. Diğer yandan başarılı olmak için de sektörle ilgili ya da bu sektörün gelişimine katkı sağlayacak, hizmet kalitesini artıracak her yeniliği benimseyip uygulamak. Böylece bölgede, ülkede ve hatta tüm dünya da istenilen ve örnek alınan nakliye firması olmak.
Sektörle ilgili her türlü yenilik ve gelişme takip edilmekte, teknolojinin imkanları yakından incelenmektedir. Böylece kurum bünyesine katkı sağlayacak her türlü yeniliği benimseyip uygulayarak daha iyisi olmaya gayret edilmektedir. Profesyonel taşımacılık sektörünün tek adresi olmak ve bunu sürdürmek için sürekli ve dinamik bir çalışma performansına sahip olunmaktadır.

Güvenli Taşımacılık


Nakliye firmaları taşımayı zamanında ve güvenli bir şekilde yapmakla yükümlüdür. Bu nedenle de gerekli şartları oluşturarak güvenliği sağlamakta ve zamanında teslimatı destekleyecek çalışma prensibini benimsemektedir. Güvenli taşımacılık hizmeti için uygulaman yöntem ve alınan önlemler şu şekildedir;

  • Güvenliği sağlamaya yönelik ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi, R1, N2 ve K1 yetki belgeleri temin etmek.
  • Taşıma sırasında taşınan ürün ve eşyanın zarar görmesi ihtimaline yönelik kaskolu taşıma imkânı sunmak.
  • Taşınan ürün ve eşyanın özelliklerine uygun sabitleme ekipmanları kullanmak ve en doğru araçla taşımayı gerçekleştirmek.
  • Deneyimli ve yetenekli personel ile teknik ve fiziki donamıma sahip kamyon tır çeşitliliği ile çalışmak.
  • Yardımcı ekipmanlar ile taşımayı daha güvenli ve daha kolay hale getirmek.

Müşteri Memnuniyeti


Müşterilerin taşımacılık konusunda beklentileri şu şekildedir;

  • Ürünlerin zarar görmemesi,
  • Taşıma sirkülasyonun aksamadan devam etmesi,
  • Zamanında doğru şekilde teslimat yapılması,
  • Taşıması ile etkili iletişim kurabilmek ve kaliteli hizmet alabilmek.

Tüm bunları sağlayarak profesyonel çalışma prensibi ile müşteri ihtiyaçlarına zamanında ve en doğru şekilde cevap verilmektedir. Bu sayede de müşteri memnuniyeti oluşturulmaktadır. Ayrıca bu konuda mürtetleri ile  doğru iletişim kurarak her zaman beklenti ve ihtiyaçları en iyi şekilde anlamaya özen gösterilmektedir. Başarılı ve planlı olarak gerçekleştirilen, sürekliliği sağlanan güvenilir taşımacılık hizmeti ile müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutulmaya gayret edilmektedir.