Paşaalanı Mah. Yeni Sanayi Sitesi 55. Sok. No: 16/A Karesi / Balıkesir
Yeni Sanayi Sitesi 1325 Sok. No: 25 Bandırma / BALIKESİR
0544 243 18 04

İzmir Balıkesir Nakliyat

İzmir Balıkesir Nakliyat

İzmir Balıkesir Nakliyat

Nakliyat bir ürün veya yükün bir noktadan başka bir noktaya taşınması işlemlerinin tamamıdır. Hızla gelişen ve küreselleşen dünya şartlarında nakliye hizmetleri de gelişmektedir. Yaşamın hemen hemen her alanında nakliye hizmetlerine duyulan ihtiyaç artmaktadır.  Bu nedenle de nakliyat firmaları, kargo ve lojistik firmaları ve ambar kargo firmaları taşımacılık hizmetleri vermektedir.
İzmir Balıkesir Nakliyat bu iki şehir arasında taşımacılık hizmeti vermektedir. Taşınacak ürün, eşya ya da yükün doğru ve güvenli bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Üretici, satıcı ve tüketici nakliyat hizmetlerinden faydalanmaktadır. Böylece üretim, ticaret ve alışveriş süreçlerinin sürekliliği desteklenmektedir.

Profesyonel Nakliye Hizmetleri ve Kamyon-Tır Çeşitliliği


Nakliye hizmetlerinin profesyonel bir şekilde verilmesi ile sektörde başarılı olmak ve istenilen müşteri memnuniyeti düzeyine ulaşmak mümkün olmaktadır. Bunun için de nakliye işleri bir bütün olarak ele alınıp planlama yapılarak nakliye süreci özenle takip edilmektedir. Profesyonel nakliye hizmeti sunabilmek için uygulanan yöntem ve kriterler şu şekildedir;

 • İlk olarak iletişime geçen müşteri ile detaylı ve anlaşılır bir görüşme yapılır ve iş hakkında ön bilgi edinilir.
 • Taşınacak ürün özellikleri dikkate alınarak sınıflandırılır.
 • Taşıma şartları benzer olan ürünler aynı kamyon ya da tır ile taşınmak üzere nakliye planına eklenir.
 • Yapılan nakliye planı ile ürünlerin sorunsuz taşınması mümkün olur.
 • Oluşabilecek aksaklıklar öngörülerek ek tedbirler alınır.
 • Taşımanın güvenle yapıldığı teyit edilerek, iş tamamlanır.

Tüm bu süreçte deneyimli ve özveri ile çalışan ekip ile çalışmaya özen gösterilir. Nakliyatın seri ve düzenli bir şekilde yapılabilmesi için farklı özellik ve kapasiteye sahip kamyon- tır çeşitliliği oluşturmaya ayrıca özen gösterilmektedir.

Taşınan Ürün Çeşitliliği ve Güvenlik


Nakliye taşımacılığında genellikle kargo ile taşınması zor, tehlikeli ya da çok pahalı olabilecek ürün ve eşyaların taşınması yapılmaktadır. Seri ve süreklilik isteyen bir hizmet olarak özenle yapılmaktadır. Ayrıca taşınacak ürünlerin cinsi ve özelliğine göre taşıma şekli, araç çeşidi belirlenmekte ve ek önlemler alınmaktadır. Tüm bunlar taşınan yük ya da eşyanın en güvenli şekilde nakliyesi için gereklidir. Bu nedenle de güvenlik önlemleri özenle uygulanmaktadır. Güvenli nakliye hizmeti ile taşınan başlıca yük ve ürün nakliyesi çeşitleri şu şekildedir;

 • Çeşitli alanlarda kullanılan hammaddeler
 • Gıda ve sebze- meyve
 • Tekstil ürünleri
 • Elektronik Ürünler
 • Ev Eşyası, mobilya
 • Yapı malzemeleri vb.

Aynı zamanda fuar nakliyesi ve özel etkinliklerin nakliyesi de gerçekleştirilmektedir. Taşınan ürünlerin çok çeşitli olması nedeni ile taşımada kullanılacak nakliye araçları çeşitliliği de geniş tutulmaktadır. Böylece ürüne uygun güvenli taşımacılık gerçekleştirilebilmektedir.

İzmir Balıkesir Nakliye Fiyatları


Nakliye hizmetlerinin kaliteli ve güvenli olması kadar uygun olması da müşteri için önemlidir. Diğer taşımacılık türlerine göre en uygun yöntem olan nakliyat fiyatları her iş için değişmektedir. İzmir Balıkesir nakliye fiyatları halkında detaylı bilgi edinebilmek için iletişime geçebilirsiniz.