Paşaalanı Mah. Yeni Sanayi Sitesi 55. Sok. No: 16/A Karesi / Balıkesir
Yeni Sanayi Sitesi 1325 Sok. No: 25 Bandırma / BALIKESİR
0544 243 18 04

İzmir Balıkesir Ambarı

İzmir Balıkesir Ambarı

İzmir Balıkesir Ambarı

Gelişen teknoloji ve değişen yaşam koşullarında ihtiyaçlar ve bunlara bağlı olarak da iş kolları farklılaşmakta ve önem sıraları değişmektedir. Ulaşım ve iletişimin hız kazandığı günümüzde taşımacılık sektörüne duyulan ihtiyaç artmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak için kargo, nakliye şirketleri, ambar firmaları hizmet vermektedir. Bu kuruluşların temel amacı yük ve eşyaları bir yerden başka bir yere taşımaktır.
Nakliye ambar firmaları özellikle ağır ve ebat olarak büyük yük ve eşyaların taşınması noktasında profesyonel hizmet vermektedir. Tüm çalışma şartlarını ve alt yapılarını kargo paketlerine oranla daha yüksek desi (ebat ve ağırlığa) sahip olan yüklerin taşınmasına uygun hale getirmektedirler. Bu yükler ambar merkezlerinde toplanarak belirli bir taşıma prosedürüne uygun olarak taşınmaktadır.

İzmir Balıkesir Ambarı Çalışma Prensibi


İzmir'de ve Balıkesir'de bulunan nakliye ambarı merkezleri  ürün ya da eşyasını Balıkesir'e ve İzmir’e en güvenli ve en hesaplı şekilde götürmek isteyen müşteriler için hizmet vermektedir. İzmir'de bulunan ambar hizmetleri şu adımlarla ilerlemektedir;

  • Müşterilerin talepleri en hızlı ve etkili şekilde toplanır.
  • Alınan taleplere konu olarak ürünler ambar merkezine müşteri tarafından ulaştırılır.
  • Bu noktada biriken aynı taşıma şartlarına tabi olan ürünlerin bir aracı doldurması ile araç Balıkesir ambar merkezine gitmek üzere hazırlanan güzergah ve plan doğrultusunda yola çıkar.
  • Kamyonun yüklenmesi ürünlerin fiziki ve özel durumuna göre titizlikle yapılır.
  • Alanımda uzman ve deneyimli olan ambar personeli tarafından özenli bir şekilde araç yükleme yapılmaktadır. Aynı şekilde araç indirme noktasında da deneyimli personeller indirme işlemini yapmaktadır.
  • Yükün özelliklerine uygun kamyon- tır çeşitleri kullanılmaya özen gösterilmektedir.

Ambar merkezleri taşımanın planlanarak uygulanması aşamasında en önemli merkez olarak profesyonelce hizmet sağlamaktadır. Bu işlemler her iki şehir ambar merkezinde karşılıklı olarak sürdürülmektedir.

Nakliyede Ambar Merkezleri Önemi


Taşımacılık alanında kurumsal firma olarak hizmet veren İzmir Balıkesir Ambarı nakliye sürecinin başarılı bir şekilde devam etmesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Tüm taşıma planları ve taşımacılıkta güvenliğin sağlanması noktasında üstlendiği görev ile de önem arz etmektedir. Taşınacak ürünlerin sınıflandırılması, yeterli ve donanımlı araç çeşitliliğinin oluşturulması ve disiplinli çalışmanın benimsenmesi ile yüksek kalitede nakliye hizmeti sunmaktadır.  Ofis eşya taşıma, ev eşyaları ve mobilya taşıma, organizasyon ve fuar nakliyesi,  büro eşya taşıma, sanayi ve endüstriyel malzeme nakliyesi, gıda nakliyesi gibi çok çeşitli ve hassas ürünlerin güvenle taşınması görevini yerine getirmektedir.

Ambar Kargo Fiyatları


Ambar kargo diğer taşımacılık firmalarına göre daha ekonomik bir taşıma şeklidir. Taşınacak ürünler büyük kamyon ve tırlar ile tek seferde daha çok yük taşıma olanağı sunmaktadır. Bu nedenle de daha ekonomik bir taşıma şeklidir. Ürün özelliği, taşıma şekli ve taşıma süreci ambar fiyatları üzerinde etkilidir. Bu nedenle de fiyat bilgisi için iletişime geçerek ürün ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetini belirterek net bir fiyat almak gerekir.