Paşaalanı Mah. Yeni Sanayi Sitesi 55. Sok. No: 16/A Karesi / Balıkesir
Yeni Sanayi Sitesi 1325 Sok. No: 25 Bandırma / BALIKESİR
0544 243 18 04

İzmir Karacabey Ambarı

İzmir Karacabey Ambarı

İzmir Karacabey Ambarı

Nakliye ve kargo hizmetleri ile birçok ürün, yük ya da eşyanın bir noktadan başka bir noktaya taşınması sağlanmaktadır. Nakliye ambarı olarak bilinen ambarlar da taşımacılık hizmetinde özel bir yere sahiptir. İzmir Karacabey ambar hizmetleri ile taşımacılık sektöründe en çok tercih edilen firma olmayı hedefliyor. İzmir'den Bursa Karacabey’e gidecek olan ürün, eşya ya da yüklerin en etkili şekilde ulaştırılması görevini üstleniyor. Müşterilerin beklentisini karşılayacak şekilde kaliteli hizmet sunmaya gayret ediyor.

Ambar Hizmetlerinde Kalite ve Güvenlik


Profesyonel taşımacılık ile taşınan yük, eşya ve ürünün sorunsuz ve zamanında yerine ulaştırılması mümkündür. Bu nedenle de İzmir Karacabey ambar hizmetlerinde kalite ve güvenlik ön planda tutulmaktadır. Bir aracı doldurmayacak boyutta olan yükler ambarda toplanarak tek bir araç ile taşıma sağlanmaktadır. Böylece daha uygun ve daha hızlı şekilde taşıma sağlanmaktadır. Profesyonel çalışma prensibi olarak izlenen adımlar genel olarak şu şekildedir;

 • Öncelikle taşımacılık için gerekli olan alt yapı oluşturulmakta, kamyon- tır çeşitliliği ve tecrübeli bir ekip oluşturulur.
 • Müşterinin ihtiyaç ve beklentileri net ve sade şekilde kayıt edilerek, beklentiyi karşılamaya yönelik çalışılır.
 • Taşınacak yük ve teslim noktaları doğru bir şekilde analiz edilerek, yüke uygun taşıma koşulları oluşturulmakta ve en uygun güzergah belirlenir.
 • Etkili bir taşıma planı yapılarak ürün yerleştirilmesi ve taşınması sağlanır.
 • Teslim noktası olan ambar merkezi ile sürekli bir irtibat kurularak, plana uygun teslimat yapmaya özen gösterilir.
 • Planlama, taşıma ve teslimat sırasında müşteri ile etkili bir iletişim kurarak sorunsuz teslimat yapmaya özen gösterilir.

Tüm bu adımlar büyük küçük her iş için uygulanarak taşımanın güvenli bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Böylece profesyonel ve kaliteli bir hizmet ile müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Ambar İle Taşınan Ürün Çeşitliliği


Kargo ve diğer lojistik firmaları ile taşınamayacak boyut ve özellikte olan yük ve eşyalar ambarlar tarafından bir noktadan başka bir noktaya taşınmaktadır. Ambar ile genellikle daha büyük ebatta olan ya da hassas bir taşıma gerektiren ürün ve eşyalar taşınmaktadır. İzmir Karacabey ambar Karacabey den aldığı ürün ve yükleri Balıkesir e ulaştırmaktadır. Bu hizmeti iki şehir arasında karşılıklı olarak vermektedir. Ambar ile taşınan ürün çeşitliliği oldukça geniştir. Günümüz şartlarında internet alışverişinde alınıp satılan çok sayıda ürün ve eşyanın taşıması yapılmaktadır.
Ambar ile sıklıkla taşınan ürünler arasında bazıları şu şekilde ifade esilebilir;

 • Mobilya ve Ev Dekorasyonu Eşyalar
 • Teknolojik Ürünler
 • Elektrikli Ev Eşyaları
 • Endüstriyel Malzemeler
 • Sanayi Hammadde ve Ürünleri
 • Gıda Maddeleri
 • Tekstil Ürünleri vb.

Ambar Fiyatları

Ambar fiyatları çeşitli maliyet, giderler ve hizmete göre değişmektedir. Genellikle ürün çeşidine, ek uygulama gerektirme durumuna ve ürünün sahip olduğu desi (abat ve ağırlığı) doğrultusunda fiyat çıkarılmaktadır. Bu nedenle de ambar fiyatları için net bir rakam belirtmek mümkün değildir. Müşteri firma ile iletişime geçip, ihtiyaçlarını belirterek en güncel fiyat bilgisini edinebilir.