Paşaalanı Mah. Yeni Sanayi Sitesi 55. Sok. No: 16/A Karesi / Balıkesir
Yeni Sanayi Sitesi 1325 Sok. No: 25 Bandırma / BALIKESİR
0544 243 18 04

İzmir Balıkesir Arası Nakliyeci

İzmir Balıkesir Arası Nakliyeci

İzmir Balıkesir Arası Nakliyeci

Nakliye hizmetleri ile ağır ve taşınması zor olan büyük eşya, ürün ve yüklerin profesyonel ve güvenli bir şekilde taşınması işlemleridir. Nakliyeci ise bu görevi üstlenen kuruluştur. İzmir Balıkesir arası nakliye hizmetleri ile her iki şehir arasında taşımacılık yapılmaktadır. Büyük ve ağır olan yük çeşitleri yerinde ve zamanında uygulanan taşıma planları doğrultusunda varış noktasına iletilmektedir. Bir şehirden başka bir şehre ürün, eşya ve yük taşıma işlemlerine şehirlerarası taşımacılık denilir.

Nakliyeci Tarafından Taşınan Ürünler


Nakliye firmaları taşımacılık sektöründe oldukça önemli bir rol üstlenerek, profesyonel taşıma hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler kapsamında taşınan ürünler sağlam bir şekilde ve en kısa sürede varış noktasına ulaştırılmaktadır. Nakliye firmaları tarafından taşınan yük çeşitleri genel olarak şu şekilde sıralanabilir;

 • Ev Eşyası Nakliyesi
 • Ofis ve Büro Eşya Nakliyesi
 • Tarım ve Gıda Nakliyesi
 • Yapı Malzemeleri Nakliyesi
 • Endüstri ve Sanayi Ürünleri Nakliyesi
 • Çeşitli Hammadde Nakliyesi
 • Tekstil Ürünleri Nakliyesi
 • Elektronik Ürünler Nakliyesi vb.

Genel olarak bu şekilde olan ürün nakliyesi daha da çok çeşitlendirilebilir. Bir yerden başka bir yere ulaştırılacak olan her ürün nakliye firması tarafından taşınmaktadır.

Şehirlerarası Nakliye Hizmetleri


Şehirlerarası nakliye ile üretimin, ticaretin ve ekonominin sürekliliği büyük oranda desteklenmektedir. Ürün ve eşyaların ulaştırılması ne kadar seri ve düzenli olursa ürünlerin kullanım alanlarında yürütülen çalışma ve işler de o kadar seri olmaktadır. Bu nedenle de nakliye işleri ekonomik ve yaşamsal faaliyetlerin sürekliliğini büyük oranda etkilemektedir.  
Nakliye firmaları tarafından verilen şehirlerarası nakliye hizmetleri aşamaları genel olarak şu şekildedir;

 • İlk olarak müşteri ile iletişim kurulup taşınacak ürünlerin nakliye ambarına getirilmesi sağlanır.
 • Gelen ürünler ölçü, ağırlık ve diğer özelliklerine göre sınıflandırılarak taşıma programına dahil edilir.
 • Ürünler uygun araçlarda uygun istifleme şekli ile parça yük olarak ya da komple yük olarak güvenli bir şekilde yerleştirilir.
 • Taşımanın güvenliği açısından kaskolu taşıma belgesi ya da sözleşmeli taşıma belgesi hazırlanır.
 • En kısa sürede zamanında nakliyat gerçekleştirilir.

Bu hizmet aşamaları nakliyeci tarafından titizlikle takip edilmekte ve sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmek için disiplinli bir şekilde çalışılmaktadır.

İzmir Balıkesir Arası Nakliye Fiyatları


İzmir Balıkesir arası yük taşımacılığı yoğun bir şekilde yapılmaktadır. İki şehir arası nakliye ihtiyacına cevap verecek şekilde kamyon tır çeşitliliği sağlanarak yüksek kalitede nakliye hizmeti sunulmaktadır. Parça eşya ya da komple eşya taşıma imkanı ile nakliyat firmaları en ekonomik taşıma imkanı sunan firmalardır.   İzmir Balıkesir arası nakliye fiyatları ne kadar?
Bu soruya net bir cevap almak için nakliyeci ile irtibata geçerek, ihtiyaç duyulan nakliye hizmeti hakkında görüşmek gerekir. Nakliyeci taşınacak ürünün ebatına, ağırlığına ve taşıma şekline göre maliyet hesaplaması yaparak net bir fiyat verebilir.