Paşaalanı Mah. Yeni Sanayi Sitesi 55. Sok. No: 16/A Karesi / Balıkesir
Yeni Sanayi Sitesi 1325 Sok. No: 25 Bandırma / BALIKESİR
0544 243 18 04

İzmir Balıkesir Taşımacılık

İzmir Balıkesir Taşımacılık

İzmir Balıkesir Taşımacılık

Gelişen ve değişen dünya şartlarında zaman daha değerli bir kavram haline gelmiş durumda. Zamanı daha iyi değerlendirmek ve daha verimli olabilmek adına birçok iş kolu bağlantılı bir şekilde insan ihtiyaçlarına hizmet etmektedir.  Taşımacılık hizmetleri de bu iş kollarından birisini oluşturuyor. Bu alanda hizmet veren çok sayıda firma ve kuruluş bulunuyor. İzmir Balıkesir arası taşımacılık hizmeti sunan firma da bunlardan birisidir. Taşımacılık nakliye nedir?
Taşımacılık aynı zamanda nakliye olarak ta nitelendirilmektedir. Ürün, mal veya eşyaların bir yerden başka bir yere güvenli bir şekilde taşınması işlemine taşımacılık ya da nakliye denilir. Taşımacılık hizmetinin profesyonel olarak verilmesi hem müşteri memnuniyeti hem de aynı işi yapan firmaların önüne geçebilmek adına oldukça önemlidir.

Profesyonel Taşımacılıkta Çalışma Prensibi


İşlerin istenilen kalite düzeyinde olabilmesi planlı bir çalışma sistemi oluşturarak mümkün olur. Bu nedenle de profesyonel ve disiplinli bir çalışma prensibini benimseyen taşımacılık firması alanında en iyi olmayı başarabilir. Profesyonel taşımacılıkta uygulanan aşamalar şu şekildedir;

 • Öncelikle  ihtiyacı karşılayacak nitelikte eleman ve kamyon- tır çeşitliliği oluşturulur.
 • Müşterinin tüm talepleri dikkatle incelenerek taşımacılık ihtiyaçları belirlenir.
 • Bu ihtiyaçlar doğrultusunda benzer ve aynı güzergaha gidecek olan yük ve eşyalar  belirlenerek bir araya getirilir.
 • Yükler özelliklerine uygun araçlara zarar görmeyi engelleyecek tedbirler alınarak yüklenir.
 • Güvenli taşıma için gerekli kaskolu taşıma ya da sözleşmeli taşıma belgeleri düzenlenir.
 • Tüm taşıma süreçleri yakından takip edilerek taşıma işlemi tamamlanır.

Hizmet Kalitesi ve Ürün Çeşitliliği


Disiplinli bir çalışma ile istenilen hizmet kalitesi oluşturulmaktadır. Bunun için ihtiyaç duyulan donanıma sahip elemanlar ile yük ve eşyalara uygun kamyon- tır çeşitleri temin edilmektedir. Her işin aynı özen ve dikkatle ele alınarak tamamlanması da hizmet kalitesini büyük ölçüde etkilemektedir. Taşınan ürün çeşidine uygun taşıma planı yapılarak hareket edilmesi ile sorunsuz bir taşıma gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Taşınan eşya ve yükün, sorunsuz ve sağlam bir şekilde teslim edilmesi için gerekli güvenlik önlemleri alınarak istenilen hizmet kalitesine ulaşılmaktadır.
Taşınan ürünler ticari, endüstriyel ve yaşamsal faaliyetler için gerekli her türlü ürün ya da eşya olmakla birlikte genel olarak şu şekildedir;

 • Endüstriyel ve sanayi ürünleri
 • Ev dekorasyon eşyası ve mobilya
 • Tekstil ürünleri
 • Gıda ürünleri
 • Hammadde
 • Organizasyon ve Fuar ürünleri
 • Yapı malzemeleri vb.

İzmir Balıkesir Taşımacılık Fiyatları


Taşımacılık hizmetleri her iş ve her müşteri için aynı özen ve dikkatle gerçekleştirilmektedir. Ancak ürün özellikleri doğrultusunda taşıma şekli ve planı ile maliyetlerde farklılıklar olabilmektedir. Bu nedenle de İzmir Balıkesir taşımacılık fiyatları her iş için farklılık gösterebilmektedir.

Taşımacılık fiyatı alabilmek için firma ile iletişime geçerek taşınacak ürünler ve teslimat noktası hakkında bilgi vermek yeterli oluyor. Böylece taşımacılık hizmetinden en uygun fiyatla nasıl faydalanılacağı netlik kazanmış olur.